Araç Takip Sistemleri (GPRS) Nedir?

Gps uyduları sayesinde araçlar Bilgisayar veya mobil iletişim ile takip edilebilir. Bu sistemlerde Araçların gittikleri istikametler uydu üzerinde dönem bir sinyal ile bilgisayar ya da telefonun haritasından pratik bir şekilde takip edilebilir Arac Takip Sistemleri

Firmamız Dünya çapında en son teknoloji alt yapısını kullanarak. Araçlara takılı aparatlardan aldıkları sinyali ve GPS uydularından aldıkları sinyali Data Center’inde hızlı bir şekilde doğru aktararak pratik takip kolaylığı Araç Takip Sistemleri (GPS) sağlar.

Araç Takip Sistemleri (GPS) ile firmamız sizlerin huzur ve güvenliği için yılların verdiği tecrübe ile sizler için çalışmaya devam ediyor bu tecrübenin verdiği cesaret ile de alt yapımızı hızlı şekilde yükselterek en son teknoloji ile daime rasyonel harita konumları göndererek sizlere doğru bilgiyi aktarmaya çalışıyoruz. Sizin için çalışan çok güçlü bir kadroya sahip bir ekibimizle gecemizi gündüzümüze katarak her zaman hizmet vermek için büyüyoruz.

Geniş servis ağımızla da, arıza durumlarında her zaman sizlerin yanında olmaya söz veriyoruz bu kadar emeğin bilgi birikimin ve tecrübenin getirdiği temel etkenleri sizlerle paylaşarak yolumuza yine sizlerle birlikte büyümeye devam ediyoruz. İnsanı temel alan şirket politikamızla, Güvenliğinizin emin ellerde olduğuna inanabilirsiniz.