CSK Bilişim Teknolojileri       Bilgi Birikim Tecrübe

BİZ KİMİZ

        1997 Yılında okulunu daha yeni bitirmiş gençliğin verdiği enerji ve istekle Kılavuz Bilişim ünvanıyla iş hayatına başlamış olduk. 2015 yılı itibariylede CSK Bilişim Teknolojileri adı altında alanında uzman ekibizimle faaliyetimize devam etmekteyiz.

        Günümüz şartlarında iş ve ev hayatımızda mal ve can güvenliğimizin huzurlu ve güvende hissedeilmesi için gerek hırsız alarm , yangın algılama , görüntülü kapı diafonu ve CCTV görüntü kayıt ekipmaları olmazsa olmazıdır.


        Şirketimiz yukarıda belirtilen alanlar konusunda uzman ekibimizle kısa zaman zarfında dünyanın önde gelen güvenlik markalarını siz seçkin müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.


        Çalışma ortamımızdaki verimliği ve kontrolü saglamak amacıyla Kartlı, Parmak İzi, Yüz Tanıma ve Turnike geçiş kontrol sistemleriyle personel takibi yapabilir. Bariyer ve Mantar Bariyerlerle HGS ve RFID sistemleriyle araç takibi ve geçiş kontroller çözümlerini sizlerein hizmetine sunmaktayız.


        Gerek veri yedekleri gerekse şirket arşivlerinizin sulu söndürme sistemleriyle zarar görecek her türlü ortamlarınızın FM200 ve Argonite Gazlı söndürme sistemlerinin keşfi ve kurulumlarını yaparak oluşabilecek risklerin önüne geçecek sistemleri sizlerin hizmetinize sunmaktayız..