Geçiş Kontrol Sistemleri Nedir

HERŞEYİN BAŞI GÜVENLİK

Bazı şirketlerin en büyük zaafı güvenliktir bazı şirketlerinde önceliği güvenliktir bunun için şirketimiz bu güvenlik sorunlarını ortadan kaldırmak için uzman teknik kadrosuyla bazı güvenlik sitelerini geliştirdik bunlardan bazıları ve en çok kullanılan kart okuyucu, yüz tanıma ve parmak okuyucu güvenlik sistemlerini geliştirdik. Geçiş Kontrol Sistemleri

KARTLI GÜVENLİ GEÇİŞ SİSTEMİ

Şuan dünyada en çok kullanılan güvenlik sistemidir ve en ekonomik olanıdır. Bu sistemde kin nereye gittiğini nereye geçtiğini hangi saatte nerede olduğunu anlamak mümkün çünkü bütün kartlar kişiye özel olarak hazırlanıyor.

YÜZ TANIMA SİSTEMİ

Bu tür sisler genelde özel olarak hazırlanan oda ve giriş yerlerinde kullanılır bunu kullanan şirketlerde bu sistem en fazla 3 kişiye tanımlanıyor ve gizli tutuluyor bu aslında en güvenli tip sitelerden bir tanesi. Yüz tanıma sistemini özel hazırladığımız teknik ve uzman yazılımcı kadromuzla berbat oluşturduk. Yüz tanıma sistemi ayrıca çok kullanışlıdır siz hiçbir hareket yapmadan kamera sayesinde sizi 1-2 saniye içerisinde sizi tanır.

PARMAK İZİ OKUMA SİSTEMİ

Bu sistemi biz bankalara özel kişisel kasaları korumak için yaptığımız bir sistemdir bazı önde gelen şirketler bu sitemi kart tanıma sistemi yerine kullanıyorlar bu sistemin şöyle bir avantajı var bu sitemde kişinin sadece kim olduğu değil sağlık durumda parmak parmak izi okuma sistemimizde mevcuttur bu sitem yeni yeni geliştirmeye başladık ve herkesten olumlu tepkiler almaya başladık ve bu yüzden bu sistemi daha ileri bir düzeye taşımaya kara verdik yeni yeni ek özellikler ilave etmeye karar verdik.

TURNİKE SİSTEMLERİ

Günümüzde turnike sistemleri, topluma açık ve insanların yoğun olarak bulunduğu alışveriş merkezleri, okul, banka gibi alanların güvenliklerini sağlamak amacıyla geliştirilmiş ve son derece başarılı güvenlik sistemleridir. Turnike sistemleri güvenlik zafiyetini minimum düzeye indirirken, kalabalık alanlarda düzeni sağlamaktadır. Belirtilen turnike sistemlere ihtiyaca göre farklı modeller ile güvenliği sağlamaktadır. Bu modellere bakacak olursak; • Tripod Turnike: bir diğer ismi üç ayaklı turnike olan bu model, yoğun geçişlerin olduğu vapur iskeleler, metrolar, okullar, plazalar gibi alanlarda düzenli geçişi sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Pratik bir model olduğu kadar fiyat açısından en ekonomik turnike modellerindendir. • Optik Turnike: bu turnike modeli hızlı geçiş turnikesi olarak ta bilinir. Gösterişli bir model, prestiji ön plana çıkarmak isteyen holding, plaza ve vıp alanlar için gösterişi tamamlamak için tercih edilen turnike çeşididir. • Tam Boy Turnike: Güvenliğin en üst seviyede tutulduğu, askeri tesisler, banka merkezleri, arşivler, AR-GE departmanları, havalimanları gibi yüksek güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda tam boy turnike kullanılarak güvenlik açıkları en aza indirgenmektedir. Tam boy turnike aracılığıyla, giriş yapan kişinin ağırlığından, taşıdığı materyallere kadar kapsamlı bir tarama kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. • Swing Gate Turnike: en pratik, hızlı güvenlik turnike sistemidir. Çift yönlü çalışabilir, jeton, buton ve uzaktan kumanda edilebilir. Giriş ve çıkış akışı yoğun olan alanlarda güvenlik ve akışı sağlar. Eğer sizde turnike güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyuyorsanız, firmamız tüm bu güvenlik hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMLERİ (PDKS)

Firmanız firmamızdır anlayışını kendisine şiar edinmiştir CSK Bilişim Teknolojileri. Bu şiara göre en uygun çözümlerimizle alt yapınızı güçlendirmeye çalışıyoruz. Bizler için kurumsallık demek sistem demektir alt yapı sistemleri oturmuş stabil her şeyin kontrol altında olduğu güçlü bir koordinasyon merkezidir. Bu sistemleri tam oturması yani alt yapıya üst düzey yatırım zorunlu olması siz istememenizde sizleri çok farklı yerlere taşıyacaktır Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS) ile personellerinde kontrollerini sağlarken çalışanlarınıza her şeyin kontrol altında olduğunu hissettireceksiniz. - Her şey kontrol altında demek, kurumsallığın ilk adımıdır bu adımdan sonrası geriye yaslanarak tecrübelerimizin sizlere getirmiş olduğu sistemin raporlamasını almak olacaktır. - Takip sistemleri ile raporlama yeteneği güçlü yapılar oluşturmayı bizler her şeyden önce yaşanılabilir düzenli bir çalışma ortamı için sizler adına planlıyoruz. - Yemek aralarının girişlerin, çıkışların hatta maaş hesaplamalarını bu sistem üzerinden yapan birçok firma mevcuttur. Burada yapılacak olan en iyisi bir Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS) sistemi ile yolunuza devam etmek. Alt yapıya üst düzey yatırım yaptığınızı gören, çalışanlarınız eğer ki işlerinize geç geliyorsalar daha düzenli gelmeye gayret gösterecekler ve kendilerinin kontrol altında olduklarını hissedeceklerdir. Bu hem sizin adınıza hem de çalışanlar anıda güzel bir durum daha fazla iş gücü çıkartmak adına seçimizin firmamızdan yana olması sizlerle çalışmak istememiz sistemi dünyaya markamız adı altında taşımak adına güzel bir adım olacaktır. 

CSK Bilişim Teknolojileri olarak sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacagımız belirtmek isteriz.